Codzienny jadłospis

 

PONIEDZIAŁEK: 17 LIPCA

Śniadanie:      
Płatki jaglane na mleku.( mleko)
Bułka graham z masłem ( gluten, masło śmietankowe)
Schab od górali
Rzodkiewka
Ogórek małosolny

II śniadanie:  
Morela
Arbuz
Chrupki kukurydziane
Wafle ryżowo - kukurydziane

Obiad:                        
Zupa jarzynowa ( jogurt naturalny)
Mięso indycze w ziołach ( seler)
Ryż paraboliczny
Brokuł na parze
Kompot porzeczkowo - malinowy

Podwieczorek:            
Pieczywo wiejskie z masłem ( gluten masło śmietankowe)
Jajecznica ( jaja)
Pomidor
Herbatka miętowa

WTOREK: 18 LIPCA

Śniadanie:
Płatki orkiszowena mleku ( gluten, mleko)
Pieczywo żytnie z masłem ( gluten, masło śmietankowe)
Ser zółty
b/m Szynka z wędzarni
Pomidor

II śniadanie:  
Nektarynka
Banan

Obiad:
Kremowa zupa z ogórka ( seler, serek topiony)
Pulpeciki w sosie ( jaja, gluten)
Kasza gryczana
Puree z marchewki
Kompot porzeczkowo - wiśniowy

Podwieczorek:
Kisiel z czerwonej porzeczki - wyrób własny
Biszkopt - wyrób własny ( gluten, jaja)
Jabłka

ŚRODA: 12 LIPCA

Śniadanie:
Kasza jęczmienna na mleku.( gluten, mleko)
Pieczywo dyniowe z masłem (gluten, masło śmietankowe)
Pasztet drobiowy - wyrób własny ( seler)
Ogórek kiszony

II śniadanie:
Nektarynki
Banan

Obiad:
Krupnik z kasza jaglaną ( seler)
Udziec indyczy pieczony w warzywach
Ryż paraboliczny
Surówka z marchewki i jabłek
Kompot porzeczkowo - wiśniowy

Podwieczorek:
Makaron z serem ( gluten, twaróg półtłusty, jogurt naturalny)
b/m musem truskawkowym

CZWARTEK: 13 LIPCA

Śniadanie:
Kasza manna na mleku ( gluten, mleko)
Pieczywo wiejskie z masłem ( gluten, masło śmietankowe)
Szynka krucha
Sałata masłowa
Pomidor

II śniadanie:  
Arbuz
Talarki krakowskie ( gluten)

Obiad:
Kapuśniaczek ( seler)
Gałeczki w sosie ( jaja, gluten, seler)
Surówka z buraczków
Kompot porzeczkowo - malinowy

Podwieczorek:
Płatki jaglane z prażonym jabłkiem ( mleko)

PIĄTEK: 14 LIPCA

Śniadanie:
Kawa zbożowa ( gluten, mleko)
Bułka pchełka z masłem ( gluten, masło śmietankowe)
Twarożek waniliowy ( twaróg półtłusty, jogurt naturalny)
b/m Wędzok ustrzycki, papryka

II śniadanie:  
Banan

Obiad:
Zupa z czerwonej soczewicy ( seler)
Pieczeń rybna ( ryba, jaja, gluten)
Ziemniaki
Ogórek małosolny
Kompot porzeczkowy

Podwieczorek:
Kaszka kukurydziana z sosem truskawkowym ( mleko)